דרך כפר - יוזמות חינוך LOGO מותאם
icon7icon4icon6 icon5

 

 icon7 icon4 icon6  icon5
 

כפר הנוער ימין אורד

כפר הנוער ימין אורד

כפר הנוער ימין אורד נוסד בשנת 1953, ומשמש כפר נוער מוביל-דרך בעבודה עם נוער עולה ממדינות חבר העמים, אתיופיה, דרום אמריקה, צרפת ועוד, ובחינוך וטיפול בנערים ילידי הארץ במצבי סיכון.
בכפר הנוער ימין אורד גרים ומתחנכים כ-400 ילדים ובני נוער עולים מיותר מ-16 מדינות בעולם, מפעלי החינוך של ימין אורד מותאמים לצרכים של נוער מרקעים שונים ושואפים להעניק לחניכים הזדמנויות למיצוי יכולתם האישית ע"י טיפוח ביטחונם העצמי, הקניית ערכי מנהיגות והכנה מעשית לשילובם בשרות משמעותי בצה"ל
העובדה כי חניכי הכפר רובם ככולם עולים חדשים, מהגרים ממולדתם – מכתיבה כיוון ודרך חינוכית ייחודית. דרך הנטועה בעברם של הילדים, מתייחסת בכובד ראש לתרבות ממנה באו, עסוקה לא מעט בעתידם, ומחייבת בין היתר עיסוק קבוע במעגלים של תיקון הלב ותיקון עולם.
הטיפול והחינוך של ימין אורד שואפים להוביל לסיום מסלול בגרות במגמות השונות, ולהמשך התפתחותם העתידית של הבוגרים, עד להשתלבות מוצלחת בחברה האזרחית וטיפוח בוגרים שהינם ראשי משפחה התורמים לסביבתם..

אחת מאבני היסוד של תפיסת החינוך בימין אורד, היא המחויבות כלפי הבוגרים לאחר סיום תקופת ההתחנכות הפורמאלית. בכפר קיים בית בוגרים וצוות מיוחד של מדריכים ועובדים סוציאליים המטפלים בבוגרים תוך שמירה על קשר רצוף עימם.

כתובת: ימין אורד, ד.נ. חוף הכרמל, 30895

טל: 04-8148126

פקס: 15348148210

לאתר הבית של כפר הנוער ימין אורד

לעמוד הפייסבוק ימין אורד

להרשמה לאגרת חודשית